← Wstecz | Drukuj

Asystent Projektanta / Alsina Polska

Oferta z dnia: 25/07/2024

Alsina to firma globalna, która myśli lokalnie. Jej misja to oferowanie rozwiązań dla konstrukcji betonowych, które pomagają klientom poprawiać wydajność i bezpieczeństwo projektów dzięki zaangażowanej, uważnej obsłudze na globalnym rynku, a także innowacje i inwestycje w ludzi jako fundamentalny element biznesu. Rzetelność to jedna z wartości firmy Alsina, która oznacza działanie szczere, uczciwe i honorowe bez względu na okoliczności.

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta
Miejsce pracy: MińSk Mazowiecki / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
- wykonywanie projektów technicznych deskowań oraz rusztowań
- dobór rozwiązań oraz wykonywanie - obliczeń statycznych elementów stalowych i drewnianych
- przedmiarowanie obiektów budowlanych oraz inżynierskich
- konsultacje oraz wsparcie działu handlowego
- szkolenia oraz doradztwo na w trakcie trwania inwestycji

Wymagania

Nasze wymagania
- wykształcenie techniczne (Inżynier), lub w trakcie studiów
- bardzo dobra znajomość programów CAD (Autocad, Bricscad)
- dobra znajomość programu Excel
- zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
- minimum roczne doświadczenie w branży projektowej
- dobra znajomość statyki budowli oraz wymiarowania
konstrukcji stalowych i drewnianych
- umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji czasu pracy

- znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego - mile widziane
- doświadczenie w branży szalunkowej - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy
- pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- lekcje języków obcych angielski i/lub hiszpański
- profesjonalne narzędzia pracy
szkolenia techniczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę na pełny etat
- ubezpieczenie na życie
- prywatną opiekę Medyczną
- karta MultiSport

Forma kontaktu

e-mail: martyna.klimczak@alsina.com

Dane firmowe

Alsina Polska
Warszawska 42, Choszczówka Stojecka
05-300 Mińsk Mazowiecki
Email: martyna.klimczak@alsina.com
WWW: www.alsina.com