← Wstecz | Drukuj

Technik lotniczy B1 / B2 (BELGIA) / NEXT sc

Oferta z dnia: 17/10/2024

Agencja Pracy NEXT s.c. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego i inżynierów do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: inżynieria, utrzymanie ruchu, mechanika, obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne. KRAZ 18051

Oferowana praca

Stanowisko: Technik lotniczy B1 / B2 (BELGIA)
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

- obsługa techniczna samolotów + prowadzenie niezbędnej dokumentacji
- przeprowadzanie planowanych i nieplanowanych napraw, line i base maintenance’
- testowanie systemów samolotu
- kontrola operacji związanych z przemieszczaniem samolotu na ziemi oraz komunikacją radiowa z ATC
- przestrzeganie najwyższych standardów jakości pracy

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi technicznej statków powietrznych
- ważna licencja EASA B1 lub B2 Part 66 (z wpisanym przynajmniej jednym typem statku powietrznego Airbus A320/330/340/350 lub Boeing 737/747-8/777/787 – NG lub MAX)
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie instrukcji i dokumentacji technicznej (B2-C1)

Oferujemy

- BEZPOSREDNIE zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie zmianowe + dodatek za każdy przepracowany dzień + pozostałe dodatki
- dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)
- dodatek rodzinny
- zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- organizacja zakwaterowania na start (pracownik może korzystać z własnego zakwaterowania)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu
696744449

Dane firmowe

NEXT sc
Spychalskiego 13
45-716 Opole
Email: ds@nextagency.eu