← Wstecz | Drukuj

MŁODSZY TECHNOLOG / LiuGong Dressta Machinery Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 14/03/2016
O firmie

LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o. o.

Jesteśmy uznanym producentem sprzętu budowlanego. Nasza działalność obejmuje produkcję, globalny marketing, sprzedaż oraz serwis maszyn budowlanych na całym świecie. Nasza oferta zawiera kompletną linię produkcji światowej klasy maszyn, oferowanych tylko przez wybrane firmy w branży. Nasza międzynarodowa sieć dystrybucji gwarantuje profesjonalną sprzedaż oraz obsługę klienta.

Oferowana praca

Stanowisko: MŁODSZY TECHNOLOG
Miejsce pracy: Stalowa Wola / podkarpackie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• przygotowywanie dokumentacji technologicznej wyrobu,
• opracowywanie dokumentacji technicznej przyrządów i narzędzi specjalnych,
• współpraca z innymi działami firmy (produkcja, kontrola jakości, utrzymanie ruchu) w ramach nadzoru nad technologią wyrobu,
• inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
• raportowanie bieżącej pracy bezpośredniemu przełożonemu.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Mechaniczno-Technologiczny np. Mechanika i Budowa Maszyn, Technologia chemiczna, Technologia budowy i eksploatacji pojazdów, Automatyka i Robotyka oraz pokrewne),
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• znajomość programu AutoCAD 3D,
• znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word),
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole projektowym,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
• umiejętność samokształcenia z wykorzystaniem Internetu i specjalizowanych programów komputerowych.

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych,
• znajomość programów typu 3D np. Solid Works, Inventor,
• znajomość zasad budowy dokumentacji konstrukcyjnej części maszyn oraz technologii ich wykonania i montażu,
• podstawowa znajomość Creo Parametric,
• podstawowa znajomość DWG True Viev, SAP.

Oferujemy

• pracę w stabilnym, międzynarodowym zespole i przyjaznej atmosferze,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• poziom stanowiska zależny od doświadczenia.

Aplikacje ( cv+ list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
hr@dressta.com
wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska Młodszy Technolog.

Dane firmowe

LiuGong Dressta Machinery Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
Email: celina.kopacz@dressta.com
WWW: www.dressta.com